قوانین و مقررات

تعریف ها:

گروه سما فناوران سارینا به عنوان وب سایت عامل در این توافقنامه می باشد.

کاربر هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از تمام یا بخشی از این سایت و خدمات گروه سما فناوران سارینا به هر نحوی می در این قرارداد می باشد.

سیاست کلی:

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.
اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از خدمات استفاده نکنید. گروه سما فناوران سارینا سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه داشته باشید .با استفاده از این سایت ، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

گروه سما فناوران سارینا این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.
شما بعنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما اینست که اهداف جمعی حاصل آید و هیچ تجاوزی به حقوق اشخاص صورت نگیرد. اما به هر حال استفاده از این سایت، ریسک خودتان است! شما این ریسک را که ممکن است در طی استفاده از این سایت، به سیستم کامپیوتری شما آسیب وارد شود را پذیرفته اید. گروه سما فناوران سارینا هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از سایت ما متوجه کامپیوتر خودتان یا کامپیوتر دیگری شود ندارد.
شما توافق می کنید که اعتماد شما برای استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در این سایت با مسئولیت و پذیرش ریسک از جانب خودتان است. گروه سما فناوران سارینا مسئول هیچ زیانی که به خاطر استفاده از سایت به کامپیوتر شما برسد نیست. چه این زیانها مستقیم یا غیر مستقیم و مهم یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده باشد.

گروه سما فناوران سارینا این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمتهای سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، گروه سما فناوران سارینا متعهد می شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را مخفیانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

انتقال اطلاعات ( که شامل ارتباطات بوسیله ایمیل نیز می شود ) از طریق اینترنت یا هر شبکه ای که قابلیت دسترسی عمومی دارد، امنیت کامل ندارد. بنابراین ممکن است اطلاعات در حین انتقال تغییر یابد و یا حتی از دست برود. گروه سما فناوران سارینا مسئولیت هیچ یک از ضرر و زیانهای مادی و یا غیر مادی ای که شما در نتیجه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت یا هر شبکه عمومی دیگری متحمل می شوید را نمی پذیرد. ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش ما می گذارد. اما چنانچه این اطلاعات بصورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت.

محتوا و طراحی:

تمام عناصر وب سایت از جمله لوگو، قالب، طراحی گرافیک و … جزء اموال این گروه محسوب می شود و هرگونه کپی و استفاده غیر مجاز پیگرد قانونی دارد.

شما حق ندارید مطالب این وب سایت را بدون اجازه کتبی مدیریت گروه به هیچ نحوی منتشر کنید.

نمونه کارها:

هرگونه کپی برداری از نمونه کارها پیگرد قانونی دارد.

پشتیبانی:

ارائه خدمات پشتیبانی از تمام پروژه ها فقط در صورت ذکر آن در قرارداد کتبی و برابر مفاد آن خواهد بود.

ارائه خدمات:

ارائه هر نوع خدمات مرتبط با فعالیت این گروه منوط به عقد قرارداد کتبی و مفاد آن است و تمام شرایط و مفاد قراردادها لازم الجرا و در صورت تناقض آن با موارد سایت، مرجع رسیدگی متن قرارداد می باشد.

 هرگونه ارائه خدمات بدون عقد قرارداد کتبی براساس توافق های طرفین می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل مرجع رسیدگی قوانین و عرف جاری گروه سما فناوران سارینا خواهد بود.

مالی و هزینه ها:

هرگونه پرداخت هزینه از طرف مشتری،کارفرما و یا کاربر سایت باید بر اساس فاکتور ارائه شده و یا قرارداد کتبی باشد در غیر این صورت پرداختی ها کن لم یکن تلقی و هیچ خدمات ارائه نخواهد شد و مبلغی عودت نخواهد شد.

هیچ گونه مبلغ پرداختی عودت نخواهد شد.

در صورت پرداخت هرگونه و هر نوع هزینه رسید آن را نگهداری کنید.

روزهای کاری:

روز های کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶ و پنج شنبه ۱۰ الی ۱۴ هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌ها،درخواست ها،تماس های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

جبران خسارت:

شما بر طبق این توافق نامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از مطالبی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود و یا به حر نحو دیگر. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.

تمام ارتباط های الکترونیکی فقط با نام دامنه این شرکت(www.Samasarin.com) معتبر می باشد و هرگونه موارد دیگر فاقد ارزش می باشد.

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه،این گروه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سایت و یا این توافقنامه داشتید با ما در میان بگذارید.

محمد غنچه سفیدی، مدیریت گروه سما فناوران سارینا، ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ .